Průmyslové chlazení kapalin, Chillery a jejich využití

  • klimatizování budov, skladů, výrobních prostor
  • chlazení dobíjecích elektrostanic
    vytápění průmyslových hal
  • udržení konstantní teploty při výrobních procesech
  • chlazení vody lisů při zpracování plastů
  • potravinářský průmysl 
  • chlazení olejů či emulzních kapalin u obráběcích strojů

Dodáváme a instalujeme průmyslové chladiče vody a průmyslové chladiče kapalin. Nabízíme kompaktní chladiče kapalin po celé České republice. 

Flexibilní řešení pro chlazení budov, objektů a průmyslových zařízení pomocí vodního systému.

Nabízíme široký výběr chladičů kapalin s výkony od 5 do 1 500 kW. Zastupujeme značky Clint a JDK, Daikin. Zpracujeme nejvhodnější řešení pro komerční a průmyslové budovy, výrobní prostory a velkosklady, průmyslové aplikace pro výrobní procesy i chlazení technologií.

Špičkou technologie chladičů kapalin je řada jednotek Turbocor s kompresory Danfoss Turbocor. Díky atypickému uložení kluzných části v magnetickém poli dosahují vysoké energetické účinnosti a zaručují spolehlivý chod.

Za maximální přínos pro ekologii pak lze považovat chladiče kapalin řady Free Cooling s úsporou energie až 40 % oproti standardnímu řešení.

V případě, že pořádáte výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte.

Zanechejte nám zprávu

Vaše osobní údaje používáme pro komunikaci, zpracování dotazů, objednávek a cenových nabídek. V rámci zpracování poptávky nejsou údaje předány třetím stranám (poskytovatelům bankovních služeb, dopravci) a jsou i nadále považovány za důvěrné.

Osobní data v žádném případě třetí straně neprodáváme ani jinak neposkytujeme ke komerčnímu využití.