Klimatizace do bytu Daikin

Společnost Daikin je jeden z největších a nejzkušenějších výrobců klimatizací, tepelných čerpadel a průmyslového chlazení.

V oblasti klimatizace do bytu Vám můžeme nabídnout nástěnné, kanálové a parapetní jednotky. V čem je rozdíl? Nástěnná jednotka se instaluje na stěnu v pokoji, kanálová jednotka se umisťuje např. do podhledů a parapetní klimatizace instalujeme v zemi ( jako např. radiátory).

Katalog klimatizace Daikin

Klimatizace Daikin nabízí velké množství variant:

Daikin Ururu Sarara
Nástěnná klimatizace pro náročné, vyznačuje se funkcí chlazení, vytápění, čištění vzduchu, zvlhčování a odvlhčování v jednom zařízení.

Daikin Ururu Sarara FTXZ-N

Daikin Stylish

Designová řada s funkcí čištění vzduchu. Velmi tiché provedení, vhodné do ložnic a obývacích pokojů.

Daikin Stylish FTXA

Daikin Perfera

Elegantní komfortní bílá klimatizace s nízkou hlučností nabízí čerstvý čistý vzduch díky technologii Daikin Flash Streamer. Výkonové řady jsou od 1,5 do 7 kW.

Daikin Perfera FTXM-M

Daikin Comfora

Nenápadná nástěnná klimatizace, perfektní poměr cena – výkon a funkce. Chladící výkon od 2 do 7 kW, proto je vhodná i do větších místností jako jsou spojené kuchyně s obývacím pokojem.

Daikin Comfora FTXP

Daikin Sensira

Klasická a nejprodávanější klimatizace, energetická třída až A++, chladící výkony od 2 do 7 kW. Tichý režim nabízí hlučnost pouze 20 dB.

Daikin Sensira FTXF-A

Daikin FXDM

Mezistropní/kanálová klimatizace do podhledu.

Daikin FXDM

Daikin FVXM-F

Parapetní jednotka ideální pro vytápění.

Daikin FVXM-F