klimatizace, průmyslové chlazení, chillery...
Menu

Novinky

28.8.2017

Vážení zákazníci,

od 5.9. je možno zaslat žádosti ke "Kotlíkové dotaci". Na tepelná čerpadla je výše dotace 80 % z celkových výdajů, nejvýše však 120 tis. Kč.

Naše firma vlastní veškeré certifikáty pro splnění podmínek k čerpání dotace.

Více informací o dotaci zde


 

20.8.2017

Přijmeme chladírenského mechanika, mechanika elektro nebo zámečníka pro montáže klimatizací. Nabízíme práci v dobrém kolektivu, dobré finanční ohodnocení, zázemí stabilní firmy. Pro více informací nás prosím kontaktujte na arktis@arktis-servis.cz nebo na tel. čísle 603 411 550.

 


13.6.2017

Vážení zákazníci,

zveme Vás tímto k nám do prodejny showroom Daikin, který jsme pro Vás nově otevřeli. Můžete zde vidět a vyzkoušet designové klimatizace Daikin Emura ve stříbrném i bílém provedení, tyto jednotky jsou spojení designu a špičkových technologií. Dále je zde nainstalovaná parapetní klimatizace Nexura, která je vhodná nejen pro chlazení, ale výborně se hodí na vytápění díky sálavému přednímu panelu.

Tepelná čerpadla vzduch-voda zastupuje model Daikin Altherma se zásobníkem TUV 160 litrů, výkon tepelného čerpadla je 8 kW.

Těšíme se na Vaši návštěvu, pro dohodnutí schůzky či pro více informací nás prosím kontaktujte na tel. čísle 603 411 550.

 

 

 


25.3.2017

Představujeme Vám čističku vzduchu Daikin Ururu model MCK75J. Tato čistička zvlhčuje vzduch uvnitř vašeho domova, stačí naplnit 4 l nádrž a díky ní se bude zvlhčovat vzduch v místnosti. Odstraňuje účinně alergeny, bakterie a viry. Eiminuje cigaretový kouř a rozkládá i ostatní pachy.

 


 

19.3.2017

Již od 1.4.2017 pro Vás otevřeme showroom klimatizace Daikin. Představíme funkční klimatizace Daikin Emura ve stříbrném i bílém provedení, dále jednotku Daikin Nexura, určenou jak pro chlazení, tak ideální pro vytápění, tepelné čerpadlo Daikin Altherma se zásobníkem TUV. Těšíme se na Vaši návštěvu.


 

9.3.2017

Arktis Servis jako autorizovaný partner pro Českou a Slovenskou republiku představuje řadu testovacích a zkušebních komor francouzské společnosti SCS. Objem klimatických komor je od 12 do 200 dm3, nastavitelný teplotní rozsah od -80°C do 200°C, nastavitelný rozsah vlhkosti od 10 do 98%. Pro simulaci nadmořské výšky mohou být komory vybaveny simulací tlaku.

Klimatické komory SCS splňují veškeré požadavky pro simulaci zkoušek dílů a předmětů v oblastech:

  • Automobilového průmyslu
  • Elektroniky
  • Chemického průmyslu
  • Kosmetického průmyslu
  • Letectví
  • Stavebnictví
  • Textilního průmyslu
  • Zbrojního průmyslu
  • Železničního průmyslu

Řídící systém je ovládán dotykovým displejem s možností vizualizace, archivace a exportu dat.

Pro splnění Vašich požadavků Vám navrhneme správný typ zařízení.

Odbornou instalaci, spuštění, zaškolení a následný servis zajišťují proškolení technici firmy Arktis Servis.

 

 

 


21.11.2016

Akční nabídka na tepelná čerpadla DAIKIN.


30.10.2016

Přijmeme chladírenského mechanika. Více informací na tel. 603 411 550.