Klimatizace do bytu LG 

 

Klimatizace LG nabízí kvalitní klimatizace jak ve standardním bílém provedení, tak v řadě Artcool. LG má samozřejmě ve svém portfoliu nástěnné klimatizace, kazetové či kanálové(mezistropní) jednotky.
Představujeme Vám řadu s ekologickým chladivem R32.

Kompletní katalog klimatizace LG zde.

Klimatizace LG Standard

Základní a nejprodávanější řada klimatizace LG. Chladící výkony jsou od 2,5 do 6,6 kW. Klimatizace nabízí funkce jako automatické čištění, rychlé vychlazení/topení, tichý režim, chytrá diagnostika. Návod na stažení zde.

 

 

LG S09EQ

Klimatizace LG Standard Plus

Invertorová klimatizace s chladícími výkony 2,5 až 6,6 kW. Součástí jednotky je wifi, displej spotřeby el. energie, dvojitý ochranný filtr proti prachu, automatické čištění. Tato řada je v provedené split (jedna venkovní a jedna vnitřní jednotka) nebo multi (napojení několika vnitřních jednotek na jednu venkovní). Návod na stažení zde.

 

 

 

LG PC12SQ

Klimatizace LG DELUXE

Prestižní jednotka s funkcí Plasmaster Ionizer+, který redukuje škodlivé a infekční částice s využitím infuze více než 3 milionů iontů do vzduchu procházejícího klimatizační jednotkou. Výkonové řady jsou od 2,5 do 6,6 kW. Samozřejmostí je zabudovaná wifi, rychlé zchlazování/topení, tichý režim a chytrá diagnostika. Návod ke stažení zde.

 

 

 

LG DC12RQ

Klimatizace LG ARTCOOL – Mirror

Designová klimatizace LG, vhodná do moderních interiérů. Dostupné výkony jsou 2,5 až 5 kW. LG ARTCOOL lze instalovat jako split nebo multisplit. Dále nabízí zabudovanou wifi, rychlé chlazení/topení, 4 cestné proudění vzduchu, chytrá diagnostika. Návod ke stažení zde.

 

 

 

LG AC09BQ

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat