Klimatizace do kanceláře

Poradíme Vám s vhodným výběrem klimatizace do kanceláře. Pro lepší pracovní prostředí je vhodné vybrat klimatizaci s nízkou hlučností, ale vysokou účinností. Důležité při návrhu i samotné instalaci je umístění vnitřní jednotky tak, aby nebyly osoby vystaveny tzv. ofuku. Tím se zabrání nepříjemným situacím jako bolesti krční páteře, angíny a apod.

Vybrat si můžete ze variant split nebo multisplit do více místností.

Dodáváme a instalujeme spolehlivé značky Daikin, Toshiba, Fujitsu a LG.

Typy vnitřní klimatizací vhodných do kanceláří:

Nástěnné klimatizace

Nástěnné jednotky jsou vhodné do kanceláří, čekáren nebo ordinací. Chladící výkony jsou od 2,5 po 7 kW. Klimatizace jsou tiché a nabízejí funkci filtrace vzduchu, časovače nebo online ovládání.

Nástěnná klimatizace

Kazetové klimatizace

Tyto klimatizace se umisťují do podhledu. Dokonalá distribuce vzduchu s možností přívodu čerstvého vzduchu. Chladící výkony od 3,5 do 14 kW.

Kazetová klimatizace

Podstropní klimatizace

Klimatizace pro větší prostory jako jsou benzinové pumpy, velké kanceláře, sklady. Tyto jednotky jsou také vhodné do kontejnerů s rozvodnami. Chladící výkony jsou od 3,6 do 12 kW.

Podstropní klimatizace

Mezistropní/kanálová klimatizace

Tento typ klimatizace je vhodný, pokud nechcete, aby byla vidět. Jednotka se umístí do mezistropního prostoru a vzduchotechnickými rozvody se distribuuje vzduch. Do místnosti se pak dostává pomocí výfukových mřížek. Na výběr jsou nízké, standardní nebo vysokotlaké provedení. Chladící výkony jsou od 2,5 až po 22,5 kW.

Mezistropní klimatizace