klimatizace do obchodu a kanceláře 

Řada komerčních klimatizací je určena pro klimatizace kanceláře, restaurací, obchodů či jídelen. Variabilita vnitřních jednotek klimatizace umožňuje instalaci např. do stropu (kazetové jednotky) či do mezistropu, kdy samotná klimatizace nijak nenarušuje vzhled místnosti. Vzduch je rozveden pomocí potrubí v podhledu a vyfukován mřížkami. Nejčastěji instalované typy jsou nástěnné a podstropní provedení. Výkon těchto klimatizací je od 2,5 kW až po desítky kW. 

Umístění klimatizace do kanceláře nebo obchodu je vhodné konzultovat, aby se předešlo nepříjemným jevům, např. že zaměstnanec sedí za stolem a chlazený vzduch mu fouká přímo na krk. Pak se samozřejmě začínají objevovat také zdravotní potíže.

V této oblasti zastupujeme značky Toshiba, Fujitsu, Daikin, LG a Midea.

Pro komerční klimatizace nabízíme vzdálený monitoring a ovládání přes kontrolní systém IntesisHome, což ocení nejen správci serverů, ale i běžní uživatelé.

Specifikujte požadavky na chlazení pomocí klimatizace

Vyplňte prosím krátký dotazník níže.

Pokud si nebudete jisti, jaký typ klimatizace je pro Vás vhodný nebo jinou otázkou, zvolte možnost podle svého odhadu. 

Potřebujete klimatizaci do jedné nebo více místností? Napište prosím tuto informaci do poznámek, včetně uvedení druhu místnosti.

Typ chlazené místnosti

Velikost místnosti

Vaše osobní údaje používáme pro komunikaci, zpracování dotazů, objednávek a cenových nabídek. V rámci zpracování poptávky nejsou údaje předány třetím stranám (poskytovatelům bankovních služeb, dopravci) a jsou i nadále považovány za důvěrné.

Osobní data v žádném případě třetí straně neprodáváme ani jinak neposkytujeme ke komerčnímu využití.