KLIMATIZACE DO BYTU A DOMU

Klimatizace split 1:1

 

Split klimatizace pro jednu místnost například v panelovém bytě, či domě.

Moderní invertorové klimatizace jsou tiché, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Dokáží nejen klimatizovat (chladit), ale i ekonomicky vytápět i při velmi nízkých venkovních teplotách. Mezi další zajímavé a přesto často opomíjené funkce patří čištění a odvlhčování vzduchu, kdy díky kvalitním filtrům klimatizační jednotka zlikviduje pachy, zachytí jemné částice, odstraní roztoče i chlupy zvířat. Klimatizace zároveň odvlhčuje vzduch – snižuje vlhkost v místnosti a tím zamezuje vzniku plísní.
Provedení a umístění vnitřní klimatizace závisí na požadavcích zákazníka. Naše společnost navrhuje umístění vnitřní klimatizace tak, aby nepůsobila zdravotní problémy (např. foukání za krk) a aby nerušila Vaše pohodlí. Venkovní jednotu lze umístit na balkon, fasádu či střechu. Hlučnost vnitřní jednotky je vázaná na výkon klimatizace, ale obecně platí, že klimatizace o výkonu 3,5 kW má hlučnost kolem 28 dB.  Spotřeba (příkon) klimatizace je závislý na výkonu klimatizace, ale pro příklad můžeme uvést, že klimatizace o výkonu 2,5 kW má příkon 0,6 kW a klimatizace o výkonu 3,5 kW má příkon 0,9 kW. 

Provedení vnitřních klimatizací je různé – nástěnné – klasicky bílé nebo designové, kazetové, mezistropní a každou jednotku lze ovládat samostatně.

 

 

V oblasti klimatizace do bytu a domu nabízíme a zastupujeme:

Klimatizace do bytu Daikin
Klimatizace do bytu Fujitsu
Klimatizace do bytu Toshiba
Klimatizace do bytu Mitsubishi
Klimatizace do bytu LG
Klimatizace do bytu Samsung

Klimatizace do bytu Midea
Klimatizace Inventor

KLIMATIZACE MULTISPLIT 1:5

 

Multisplit klimatizace vhodné rodinné domy a byty, kde je zapotřebí využít chlazení /topení pro více místností.

Na jednu venkovní klimatizační jednotku lze napojit 2 až 8 vnitřních jednotek v různém provedení – nástěnné, mezistropní, parapetní či kazetové. Multisplit klimatizace jsou vhodné právě tam, kde zákazník potřebuje ušetřit místo k instalaci venkovní jednotky. Klimatizace s tepelným čerpadlem jsou také vhodné k vytápění.  Venkovní klimatizaci lze umístit na zem, na balkon, fasádu či střechu. Hlučnost venkovních klimatizačních jednotek je již od 46 dB, tato hlučnost umožňuje i instalace v bytových výstavbách. Všechny vnitřní klimatizační jednotky lze ovládat samostatně.  Samozřejmostí je filtrace vzduchu, časovač, Wifi, ekonomický provoz nebo funkce vysokého výkonu. 

Vnitřní a venkovní klimatizace jsou propojeny izolovaným Cu potrubím, kabeláží a odvodem kondenzátu. 

Ke každé aplikaci přistupujeme individuálně a hledáme společné řešení pro zákazníkovu spokojenost.  

V oblasti klimatizace do bytu a rodinného domu nabízíme a zastupujeme:

Klimatizace do rodinného domu Daikin
Klimatizace do rodinného domu Fujitsu
Klimatizace do rodinného domu Toshiba
Klimatizace do rodinného domu LG
Klimatizace do rodinného domu Samsung

Klimatizace do rodinného domu Midea
Klimatizace do rodinného domu Inventor

 

 

 

Specifikujte požadavky na chlazení pomocí klimatizace

Vyplňte prosím krátký dotazník níže.

Pokud si nebudete jisti, jaký typ klimatizace je pro Vás vhodný nebo jinou otázkou, zvolte možnost podle svého odhadu. 

Potřebujete klimatizaci do jedné nebo více místností? Napište prosím tuto informaci do poznámek, včetně uvedení druhu místnosti.

Typ chlazené místnosti

Velikost místnosti

Vaše osobní údaje používáme pro komunikaci, zpracování dotazů, objednávek a cenových nabídek. V rámci zpracování poptávky nejsou údaje předány třetím stranám (poskytovatelům bankovních služeb, dopravci) a jsou i nadále považovány za důvěrné.

Osobní data v žádném případě třetí straně neprodáváme ani jinak neposkytujeme ke komerčnímu využití.