Arktis Servis – spolehlivost a profesionalita

Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní služby v oblastech průmyslového chlazení, klimatizačních systémů, chladičů kapalin a tepelných čerpadel.

Již od roku 1990 se zaměřujeme na komplexní technické návrhy, projekty, dodávky a instalace technologií pro výrobní procesy, IT technologie, budovy, kanceláře, sklady, potravinářský a farmaceutický průmysl i rodinné a bytové domy. Rovněž zajišťujeme profesionální a rychlý servis. Řešíme i ty nejnáročnější technické a specifické požadavky zákazníků.

Všichni zaměstnanci jsou vyučení v oboru chlazení, jsou pravidelně školení a vlastní certifikáty Ministerstva životního prostředí pro zacházení s chladivy.

Vstřícnost, poctivost, respekt, kvalita a technická vyspělost – to jsou hodnoty, které nabízíme našim zákazníkům! Staňte se i Vy naším zákazníkem!

Co o nás řekli naši zákazníci

Manželé Drobní, Milotice nad Opavou:

 

Bydlíme v obci Milotice nad Opavou v nadmořské výšce 509 m. Né nadarmo se našemu okolí říká drsný kraj a že tady žijí zubaté žáby :-). Proto padla volba na velice kvalitní tepelné čerpadlo od fy. Arktis-Servis, namísto původně projektovaného elektrokotle. Montáž proběhla do 2 dnů přesně jak firma slíbila. Naši nizkoenergetickou dřevostavu vytápíme systémem vzduch-voda v kombinaci s podlahovým topením. Podlahová plocha 120 m2. 

Mile nás překvapilo i vyúčtování po protopené sezoně. Průměrný měsíční náklad na topení byl 400 Kč (  bez poplatku za hlavní jistič ). 

Dalším velkým bonusem je  22 h nočního proudu. Firmu Arktis-Servis mohu jen doporučit. Cena na klíč. Férové jednání. Rychlost. Velmi nízké provozní náklady.“ 

 

AS instaloval tepelné čerpadlo vzduch/voda Fujitsu o výkonu 10 kW.

Ing. Ivan Kraml, Břežany u Prahy:

 

Po zkušenostech s Vaším tepelným čerpadlem bych Vám chtěl poděkovat za dobrou práci. Tepelné čerpadlo používáme již třetí sezonu a chci vyjádřit naprostou spokojenost jak s provozem čerpadla – šetříme proti bývalému topení s elektrokotlem více jak 40% nákladů, tak s Vaším přístupem k servisu, kdy jste obratem reagovali na  výrobní vadu, která se vyskytla v druhé topné sezoně.

 

Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.“ 

 

AS instaloval tepelné čerpadlo vzduch/voda Fujitsu High Power 16 kW