Klimatizace

Nabízíme cenové a technické návrhy, dodání, montáž a servis klimatizace do bytu a rodinných domů.  Nabízíme také komerční klimatizace určené do ordinací, kanceláří i celých budov. Jsme specialisté na speciální klimatizační systémy jako je chlazení do servroven, datových center a kontejnerů, přesná klimatizace do laboratoří a měřících center. 

Dodáváme a instalujeme klimatizace pro domácnost, kanceláře i průmysl.
Klimatizace značky  FUJITSU, TOSHIBA, DAIKIN, LG, MIDEA, INVERTOR a SAMSUNG

V případě, že pořádáte výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte.

Klimatizace do bytu a RODINNÉHO domu

 

Podrobné informace zde

Klimatizace pro průmysl

  Podrobné informace zde

  Nabízíme tyto typy klimatizací

  Nástěnná klimatizace

  Jedná se o nejlevnější a nejpoužívanější typ klimatizace. Lze ji umístit v panelovém bytě, kanceláři, obchodě apod. Ke každé jednotce je dálkový infra ovladač. Výkony těchto klimatizací jsou od 2 po 8 kW. Vnitřní jednotka se instaluje pod strop místnosti, venkovní jednotku můžeme instalovat na balkon, fasádu či střechu budovy. Vnitřní a venkovní jednotka je propojena izolovaným Cu potrubím a kabeláží, které jsou vedeny buď v liště podél stěny nebo lze zasekat do stěny.  Dále je nutné řešit odvod konenzátu, zde jsou na výběr také dvě monžosti. První je samospádem a pokud toto není možné, pak se využije čerpadlo kondenzátu.

   

  Kazetová klimatizace

  Toto provedení je vhodné pro zabudování do stropu a najde široké uplatnění v kancelářích, provozních a obchodních jednotkách, ordinacích či čerpacích stanic.

   

  Mezistropní klimatizace

  Zařízení zvlášť vhodné do větších prostor, jako jsou obchodní jednotky, výrobní prostory, výstavní haly, velké kancelářské celky, ale také do rodinných domů, kde je cílem schovat jednotku do mezistropního prostoru. Pomoci vzduchotechnických rozvodů napojených na tuto vnitřní jednotku dokážeme rozvést klimatizovaný (tepmerovaný) vzduch do jakéhokoliv požadovaného místa. Toto provedení  dokáže částečně přisávat čerstvý vzduch. Vzduchové filtry jsou samozřejmou výbavou všech typů jednotek.

   

  Parapetní klimatizace

  Vynikající jednotka s možnosti výfuku spodní i horní lamelou. Umístění je obdobné jako u radiátorů, výfuk teplého vzduchu dokáže izolovat chlad od oken. Díky hlučnosti pouze 22 dB, nucené cirkulaci vzduchu a vysoké účinnosti můžeme tuto jednotku vřele doporučit. Je vhodná především do bytových a kancelářských prostor.

  Podstropní klimatizace

  Vhodné pro instalaci na benzinové pumpy, obchodní jednotky, ordinace a kontejnery. Tyto klimatizace se dodávají v chladících výkonech 5,2 – 14 k

  Často se nás ptáte

  Jaký je ideální postup pro realizaci zakázky?

  Pro zákazníky i pro nás je ideální sejít se na místě a udělat osobní prohlídku, aby bylo jasné, kam lze umístit venkovní jednotku, jaké typy vnitřních jednotek budou vhodné, jaká je délka trasy potrubí. Další možností je zaslat půdorys chlazeného prostoru.
  Pokud pořádáte veřejnou zakázku či výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte.

  q

  Čeho se vyvarovat a na co dát pozor?

  Každý se snaží ušetřit, ale u podezřele levných klimatizací si porovnejte spotřebu, hlučnost, zjistěte si, zda budou k dodání náhradní díly, až Vám skončí záruka, jaká je technická podpora, zda bude k sehnání schéma atd. Důležitá je také odborná montáž, při neodborném návrhu a instalaci hrozí kromě Vaší nespokojenosti, nižší životnost zařízení, větší spotřeba el. energie, rezonance venkovní jednotky, únik chladiva nebo únik vody z kondenzátu.

  Kolik služba stojí?

  Ceny klimatizace se odvíjejí od požadovaného výkonu, provedení, délky trasy atd. Cenové nabídky proto zpracováváme individuálně, dle přání a potřeb zákazníka.
  Obecně lze říci, že nejednodušší realizace klimatizací včetně vybavení vycházejí od 25 000 Kč.

  Kde všude působíte?

  V celé České republice: Klimatizace Ostrava, klimatizace Frýdek Místek, klimatizace Třinec, klimatizace Olomouc, klimatizace Jeseníky, klimatizace Čeladná, klimatizace Beskydy, klimatizace Praha.

  Nechte si zpracovat zdarma cenovou nabídku zdarma, kotaktujte nás na tel. 603 411 550 nebo emailem arktis@arktis-servis.cz

  Nabízíme individuální přístup, odborný návrh, rychlé dodání, kvalitní montáž i pravidelný servis.

  Pro správný chod Vaší klimatizace doporučujeme nezapomínat na pravidelný servis! Více informací naleznete na stránce SERVIS.

  Zanechejte nám zprávu

  Vaše osobní údaje používáme pro komunikaci, zpracování dotazů, objednávek a cenových nabídek. V rámci zpracování poptávky nejsou údaje předány třetím stranám (poskytovatelům bankovních služeb, dopravci) a jsou i nadále považovány za důvěrné.

  Osobní data v žádném případě třetí straně neprodáváme ani jinak neposkytujeme ke komerčnímu využití.