klimatizace, průmyslové chlazení, chillery...
Menu

Servis

Servis chladicí techniky a chillerů

Nabízíme kompletní služby, rekonstrukce, servis a revize veškerých chladírenských zařízení. Ať se jedná o malou prodejnu či velkou výrobnu, jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu, 360 dní v roce. Řešíme problematiku různých speciálních chladicích aplikací. Zajišťujeme revize a kontrolu úniků chladiva včetně vystavení evidenčních knih dle EN 517/2014.

Servis klimatizací

Zajišťujeme opravy, servis a rekonstrukce klimatizačních zařízení, na které také provádíme revize úniků chladiva dle zákona o ochraně ovzduší. Jsme autorizovaným servisem značek TOSHIBA, FUJITSU, LG a DAIKIN pro montáž, záruční a pozáruční servis. Pozáruční a pravidelný servis a pravidelné profylaxe provádíme na všechny typy klimatizací.

Klimatizace je spolehlivé zařízení, které však i jako všechna ostatní zařízení potřebuje pravidelný servis. Doporučená frekvence je 1 x ročně, nejlépe před zahájením sezónního provozu klimatizace.

Nežádoucí projevy klimatizace bez pravidelného servisu:

  • klimatizace teče
  • zápach
  • množení bakterií
  • nedostatečný výkon
  • zvýšení spotřeby elektrické energie
  • kratší životnost zařízení

Fotografie níže znázorňují stav klimatizační jednotky před a po pravidelném servisu.

Čištění klimatizace trvá přibližně 2 hodiny a provádí se pouze odborníky při použití profesionálních čisticích prostředků.


Servis tepelných čerpadel

Provádíme servis všech značek tepelných čerpadel vzduch-voda a vzduch-vzduch. Nabízíme konzultaci, popřípadě telefonickou podporu. Působíme na celém území ČR. Jsme schopni řešit jak strojovou část okruhu (kompresor, chladivo, elektro), tak i topenářskou část okruhu (hydromodul, čerpadlo, regulace) všech tepelných čerpadel typu vzduch-voda a vzduch-vzduch.