KLIMATIZACE SERVERŮ A SERVEROVEN

Klimatizace serverů a IT sálů

Nabízíme dodávky a instalace pouze kvalitních klimatizací pro nepřetržitý provoz s garancí chlazení až do -20°C. Možnost využití FREECOOLING pro chlazení serverů s úsporou energie až 65%. Dálkový monitoring servisní firmou. Řešení přesné klimatizace s řízením vlhkosti.

Specifické požadavky na chlazení prostor jako jsou výkonné serverovny vyžadují spolehlivý zdroj chlazení.
Nabízíme celou řadu komerčních klimatizací chladících výkonů od 2,5 kW, které umí chladit až do -20°C. 
Doporučujeme zdroj chladu zálohovat ještě jednou klimatizací.

Další výhodou je využití Freecoolingu- vyžití energie, kdy je venkovní teplota nižší než požadovaná teplota klimatizovaného prostoru, přináší obrovské úspory energie. V našich klimatických podmínkách mohou tyto úspory dosáhnout 60 až 80% nákladů na energii. Freecooling můžeme využít jako přímý (přímý proud chladného venkovního vzduchu) nebo nepřímý, kdy je venkovní vzduch ve výměníku ochlazena teplonosná látka, který vychlazuje daný prostor. Výhodou tohoto systému je, že vzduch cirkuluje pouze v klimatizované místnosti a odpadají tak problémy s čistotou, vlhkostí a velkých teplotních rozdílů.

Jako obzvlášť vhodné pro aplikace chlazení serveru, IT sálů apod. jsou chladiče kapalin (chillery) s freecoolingem a využitím vnitřních fancoilových jednotek.

Specifikujte požadavky na chlazení pomocí klimatizace

Vyplňte prosím krátký dotazník níže.

Pokud si nebudete jisti, jaký typ klimatizace je pro Vás vhodný nebo jinou otázkou, zvolte možnost podle svého odhadu. 

Potřebujete klimatizaci do jedné nebo více místností? Napište prosím tuto informaci do poznámek, včetně uvedení druhu místnosti.

Typ chlazené místnosti

Velikost místnosti

Vaše osobní údaje používáme pro komunikaci, zpracování dotazů, objednávek a cenových nabídek. V rámci zpracování poptávky nejsou údaje předány třetím stranám (poskytovatelům bankovních služeb, dopravci) a jsou i nadále považovány za důvěrné.

Osobní data v žádném případě třetí straně neprodáváme ani jinak neposkytujeme ke komerčnímu využití.