klimatizace, průmyslové chlazení, chillery...

Klimatizace

Dodáváme klimatizace FUJITSU, TOSHIBA, DAIKIN, LG a MIDEA.

Nabízíme Vám pouze kvalitní klimatizace se zárukou servisu a dodání náhradních dílů po dobu minimálně 10 let! 

V případě, že pořádáte výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte.

 

 

Klimatizace do bytu a domu

Moderní invertorové klimatizace jsou tiché, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Dokáží nejen klimatizovat (chladit), ale i ekonomicky vytápět i při velmi nízkých venkovních teplotách. Mezi další zajímavé a přesto často opomíjené funkce patří čištění a odvlhčování vzduchu, kdy díky kvalitním filtrům klimatizační jednotka zlikviduje pachy, zachytí jemné částice, odstraní roztoče i chlupy zvířat. Klimatizace zároveň odvlhčuje vzduch - snižuje vlhkost v místnosti a tím zamezuje vzniku plísní.

Novinkou je také ovládání klimatizace pomocí mobliního telefonu, více informací naleznete v sekci novinky.

Můžete zvolit klimatizaci do jedné či více místností za použití jediné venkovní jednotky. Provedení vnitřní klimatizační jednotky závisí na požadavcích zákazníka.

Nabízíme tyto typy klimatizací:

  • nástěnná klimatizace
  • kazetová klimatizace
  • mezistropní klimatizace
  • parapetní klimatizace
  • podstropní klimatizace

Nechte si zpracovat zdarma cenovou nabídku zdarma, kotaktujte nás na tel. 603 411 550 nebo emailem arktis@arktis-servis.cz

Nabízíme individuální přístup, odborný návrh, rychlé dodání, kvalitní montáž i pravidelný servis.

Pro správný chod Vaší klimatizace doporučujeme nezapomínat na pravidelný servis! Více informací naleznete na stránce SERVIS.

 

Představujeme Vám klimatizaci Daikin Ururu Sarara

CHLAZENÍ, TOPENÍ, ZVLHČOVÁNÍ, ODVLHČOVÁNÍ I ČIŠTĚNÍ VZDUCHU – to vše Vám nabídne pouze jedno zařízení!


Vhodná pro byty, rodinné domy, ordinace a malé kanceláře.
Celá řada Ururu Sarara má hodnotu celoroční účinnosti A++

Zvlhčování dokonce i během vytápění
Zvlhčování, japonsky „Ururu“. Pro zvlhčování není zapotřebí žádná externí nádrž na vodu. Vlhkost je absorbována z venkovní jednotky a přenesena do jednotky vnitřní, odkud je rovnoměrně distribuována do místnosti. Zvlhčování pomáhá předcházet pocitu sucha v krku a vysoušení pokožky, přičemž současně dodává – i při nižších teplotách – pocit tělesného tepla. Tím také snižuje požadavky na vytápění a spotřebu energie

Odvlhčování bez ztráty tepla
Odvlhčování, japonsky „Sarara“, snižuje směšováním suchého studeného a teplého vzduchu vlhkost uvnitř místnosti bez ovlivnění teploty. Přetopené a zatuchlé místnosti jsou tak minulostí!

Větrání i při zavřených oknech
Do místností je přiváděn čerstvý, upravený vzduch. Nedochází však přitom k průvanu nebo ztrátě tepla, neboť přiváděný vzduch je ohříván na požadovanou teplotu.
Jednotka Ururu Sarara je první systém tepelného čerpadla, který, díky svému velkému výkonu při větrání (32 m3/h, může vyměnit vzduch v místnosti větší než 26 m2 za méně než dvě hodiny. Navíc přiváděný vzduch má požadovanou teplotu, takže nedochází ke ztrátě tepla. 

Čištění vzduchu - stále čistý vzduch bez alergenů
Technologie Daikin Flash Streamer odstraňuje přes venkovní jednotku výfukové plyny a nepříjemné pachy. Vnitřní jednotka čistí vzduch od prachu, pylů, cigaretového dýmu a pachů vznikajících při vaření, přičemž současně odstraňuje i viry a plísně.

Vytápění a chlazení
Ururu Sarara nenabízí jen chlazení v létě, ale dokáže topit i v zimě.

ONLINE ovládání
Slouží k monitorování a řízení systému tepelného čerpadla odkudkoli prostřednictvím aplikace nebo internetu.

 

 

Komerční klimatizace

Řada komerčních klimatizací je určena pro klimatizování IT místností, serverů, kanceláří, restaurací, obchodů či jídelen. Variabilita vnitřních jednotek klimatizace umožňuje instalaci např. do stropu (kazetové jednotky) či do mezistropu, kdy samotná klimatizace nijak nenarušuje vzhled místnosti. Vzduch je rozveden pomocí potrubí v podhledu a vyfukován mřížkami.

Pro komerční klimatizace nabízíme vzdálený monitoring a ovládání přes kontrolní systém IntesisHome, což ocení nejen správci serverů, ale i běžní uživatelé.

VRF systémy

VRF systémy jsou určeny pro klimatizování a vytápění celých budov jako jsou například administrativní budovy, banky, nemocnice, hotely nebo obchodní centra. Na jednu či více venkovních jednotek klimatizace lze napojit až 48 vnitřních jednotek v různém provedení.

Námi nabízené klimatizační systémy jsou vysoce efektivní a úsporné, důraz je kladen především na nízkou hlučnost vnitřních jednotek a bezúdržbový chod. K samozřejmostem patří dálkový monitoring přes internet a ovládání každé vnitřní jednotky samostatně.

Dalšími výhodami jsou servisní software, který šetří náklady na případný servis, a možnost topení až do -20°C.

Všichni výrobci klimatizačních systémů z naší nabídky se snaží o co nejmenší dopady na životní prostředí. Výsledkem jsou klimatizace, která splňují veškeré legislativní normy jak v Evropské unii, tak České republice.

Klimatizační systémy dodáváme na klíč. Každou zakázku řešíme se zákazníkem individuálně. Rádi vyhovíme i Vašim požadavkům - jednoduše nás kontaktujte.