klimatizace, průmyslové chlazení, chillery...

Klimatizace

Dodáváme a instalujeme klimatizace pro domácnost, kanceláře i průmysl Zatupujeme značky  FUJITSU, TOSHIBA, DAIKIN, LG a MIDEA.

Nabízíme Vám pouze kvalitní klimatizace se zárukou servisu a dodání náhradních dílů po dobu minimálně 10 let! 

V případě, že pořádáte výběrové řízení, budeme rádi, když nás oslovíte.

 

 

Klimatizace do bytu a domu

Moderní invertorové klimatizace jsou tiché, energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí. Dokáží nejen klimatizovat (chladit), ale i ekonomicky vytápět i při velmi nízkých venkovních teplotách. Mezi další zajímavé a přesto často opomíjené funkce patří čištění a odvlhčování vzduchu, kdy díky kvalitním filtrům klimatizační jednotka zlikviduje pachy, zachytí jemné částice, odstraní roztoče i chlupy zvířat. Klimatizace zároveň odvlhčuje vzduch - snižuje vlhkost v místnosti a tím zamezuje vzniku plísní.

Novinkou je také ovládání klimatizace pomocí mobliního telefonu, více informací naleznete v sekci novinky.

Můžete zvolit klimatizaci do jedné či více místností za použití jediné venkovní jednotky. Provedení vnitřní klimatizační jednotky závisí na požadavcích zákazníka.

Nabízíme tyto typy klimatizací:

  • nástěnná klimatizace
  • kazetová klimatizace
  • mezistropní klimatizace
  • parapetní klimatizace
  • podstropní klimatizace

Nechte si zpracovat zdarma cenovou nabídku zdarma, kotaktujte nás na tel. 603 411 550 nebo emailem arktis@arktis-servis.cz

Nabízíme individuální přístup, odborný návrh, rychlé dodání, kvalitní montáž i pravidelný servis.

Pro správný chod Vaší klimatizace doporučujeme nezapomínat na pravidelný servis! Více informací naleznete na stránce SERVIS.

 

Klimatizace serverů a IT sálů

Nabízíme dodávky a instalace pouze kvalitních klimatizací pro nepřetržitý provoz s garancí chlazení až do -20°C.
Možnost využití Freecooling pro chlazení serverů s úsporou energie až 65%.
Dálkový monitoring servisní firmou.
Řešení přesné klimatizace s řízením vlhkosti.

 

Komerční a průmyslová klimatizace

Řada komerčních klimatizací je určena pro klimatizování IT místností, serverů, kanceláří, restaurací, obchodů či jídelen. Variabilita vnitřních jednotek klimatizace umožňuje instalaci např. do stropu (kazetové jednotky) či do mezistropu, kdy samotná klimatizace nijak nenarušuje vzhled místnosti. Vzduch je rozveden pomocí potrubí v podhledu a vyfukován mřížkami.

Pro komerční klimatizace nabízíme vzdálený monitoring a ovládání přes kontrolní systém IntesisHome, což ocení nejen správci serverů, ale i běžní uživatelé.

VRF systémy

VRF systémy jsou určeny pro klimatizování a vytápění celých budov jako jsou například administrativní budovy, banky, nemocnice, hotely nebo obchodní centra. Na jednu či více venkovních jednotek klimatizace lze napojit až 48 vnitřních jednotek v různém provedení.

Námi nabízené klimatizační systémy jsou vysoce efektivní a úsporné, důraz je kladen především na nízkou hlučnost vnitřních jednotek a bezúdržbový chod. K samozřejmostem patří dálkový monitoring přes internet a ovládání každé vnitřní jednotky samostatně.

Dalšími výhodami jsou servisní software, který šetří náklady na případný servis, a možnost topení až do -20°C.

Všichni výrobci klimatizačních systémů z naší nabídky se snaží o co nejmenší dopady na životní prostředí. Výsledkem jsou klimatizace, která splňují veškeré legislativní normy jak v Evropské unii, tak České republice.

Klimatizační systémy dodáváme na klíč. Každou zakázku řešíme se zákazníkem individuálně. Rádi vyhovíme i Vašim požadavkům - jednoduše nás kontaktujte.